Doprava a platby

ico-doprava

Vybavení a odeslání objednávky

Všechny objednávky vyřizujeme a odesíláme do 24 hodin od přijetí, v případě platby převodem do 24 hodin od připsání částky na náš účet. V případě, že je u produktu označení VYPRODÁNO, budeme vás kontaktovat o nejbližší dostupnosti e-mailem/telefonicky.

Děláme vše pro to, aby byly všechny produkty permanentně SKLADEM a po objednání co nejdříve u vás. Po odeslání zásilky vám vždy zašleme potvrzující e-mail s číslem balíku, podle kterého můžete sledovat pohyb zásilky.

 

Doprava

Kurýr DPD: (139 Kč) - Doba doručení 1-2 pracovní dny, standardně však následující pracovní den od odeslání. Balíček vám osobně doručí kurýr, který vás bude předem telefonicky kontaktovat pro upřesnění času a místa převzetí. Možnost platit na Dobírku.

Výdejní BOX | Odběrné místo (119 Kč) - Doba doručení 1-2 pracovní dny, standardně však následující pracovní den od odeslání. Balík vám bude doručen do výdejního boxu, nebo na výdejní místo, které si vyberete při objednávání. O možnosti vyzvednutí vás informujeme prostřednictvím SMS, nebo eMailem.

 

Doprava ZDARMA při objednávce nad 900 Kč.

 

Platba

Karta | ApplePay | GooglePay (ZDARMA) - Za zboží zaplatíte okamžitě při objednávání prostřednictvím zabezpečené platební brány. Použít můžete kreditní/debetní kartu. Platba tak proběhne okamžitě a zboží je expedováno ihned.

Převodem (ZDARMA) - Za zboží zaplatíte dopředu, převodem na bankovní účet. Zvolíte-li tento způsob, v automatickém potvrzení objednávky (e-mailu) najdete údaje pro platbu (sumu, číslo účtu, variabilní symbol). Jakmile bude částka připsána na náš účet, balíček okamžitě expedujeme na vaši adresu.

Dobírkou (49 Kč) - Za zboží zaplatíte při převzetí v hotovosti nebo kartou. Tato možnost je dostupná pouze při způsobu dopravy "Kurýr DPD".

 

 

Pro objednávky na Slovensko použijte náš slovenský eShop na: www.sheabutter.sk

 

balime-ekologicky-info

 

Zpět do obchodu