Doprava a Platby

Vybavení a odeslání objednávky

Všechny objednávky vyřizujeme a odesíláme do 24 hodin od přijetí, v případě platby převodem do 24 hodin od připsání částky na náš účet. V případě, že je u produktu označení VYPRODÁNO, budeme vás kontaktovat o nejbližší dostupnosti e-mailem/telefonicky.

Děláme vše pro to, aby byly všechny produkty permanentně SKLADEM a po objednání co nejdříve u vás. Po odeslání zásilky vám vždy zašleme potvrzující e-mail s informacemi o doručení zásilky.

 

 

Doprava

Kurýr (99Kč) - Doba doručení 2-3 pracovní dny. Zboží bude doručeno kurýrem, který vás bude kontaktovat telefonicky , nebo SMS zprávou na číslo, které jste uvedli při objednání zboží. Dohodne si s Vámi čas a místo doručení.

Zásilkovna Osobní odběr Z-point (69 Kč) - Doba doručení 3-4 pracovní dny. Zboží bude doručeno na vámi vybranou nejbližší pobočku Zásilkovny (odběrné místo Z-point), odkud obdržíte informační SMS, kdy a jak si můžete zboží vyzvednout.

 

Pro objednávky na Slovensko použijte náš slovenský eShop na: www.sheabutter.sk

 

 

Možnosti platby

Online platba kartou (ZADARMO) - Za zboží zaplatíte okamžitě prostřednictvím zabezpečené platební brány. Použít můžete kreditní/debetní kartu. Zboží bude expedováno ihned.

Platba převodem na účet (ZADARMO) - Za zboží zaplatíte předem na náš účet. Pokud zvolíte tento způsob platby v potvrzení objednávky, které Vám zašleme obratem po odeslání objednávky, najdete údaje pro platbu = Číslo našeho účtu. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku okamžitě expedujeme na vaši adresu.

Dobírka (25 Kč) - Za zboží zaplatíte přímo doručovateli při předání balíku, kurýrovi, nebo na pobočce Z-Point (Zásilkovna).

 

 

< Zpět na úvodní stránku >